Kurumsal

Kurumsal

Kuruluş tarihi olan 2005 yılı Ocak ayından itibaren Bilgi Teknolojileri sektöründe var olan CRM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, kurucularının sektördeki 20 yıllık birikimi ile bütün dikkatini müşteri memnuniyetine odaklamış ve bu amaç doğrultusunda kendisini sürekli olarak geliştirmeyi temel ilkesi haline getirmiştir.

Günümüzün yoğun rekabet ortamında firmalar iş yapma şekillerini daha etkin ve verimli hale getirmek için sürekli çalışıyorlar. Maliyetleri aşağıya çekerken, üretim ve çıktıları arttırmayı hedefliyorlar. Bu zorlu koşullar yöneticilerin geleneksel bakış açısını değiştiriyor, bilgi teknolojileri artık rekabette öne çıkmayı mümkün kılan anahtar bir çözüm olarak değerlendiriliyor. Bu çözümün bir parçası olan masaüstü sanallaştırma, bulut uygulamaları, sosyal medya ve çok yönlü iletişim kurumların günlük olarak kullandıkları BT fonksiyonlarından sadece bir kaçı. Bu hızla değişen ve gelişen teknolojilere adapte olurken sürdürülebilir karlılıkları sağlamak kurumlar için hayati önem taşıyor. Kurulduğu Tarihten itibaren anahtar teslimi bilgi sistemleri kuruluş projelerine başarı ile imza atmış, uzman bir kuruluştur. Bugün de çağdaş yönetim anlayışının gerektirdiği bilgi sistemlerini, donanım, yazılım, güvenlik ve iletişim alanlarında dünyanın en yeni ve en gelişmiş bilgi teknolojilerini kullanarak oluşturmaktadır.

İşte bu farkındalık ile CRM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ olarak, kurumunuzun artık vazgeçilmezi haline gelen bilgi teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayan uçtan uca çözüm ve hizmetler sağlıyoruz. Maliyet ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümleri bir araya getiriyoruz. Beklentilerinizin doğru anlaşılması, doğru kaynaklara yönlendirilmesi ile verimli, sürdürülebilir ve katma değer sağlayan anahtar teslimi ürün, çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

CRM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ; Hardware ve Software Ürün Satışı, Danışmanlık, Proje Tasarımı ve Kuruluşu, Eğitim, Teknik Destek ve Servis Hizmetlerini, bünyesindeki uzman kadronun desteği ile sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmenin temel parametreleri, UZMAN bir kadro ile ANAHTAR TESLİMİ projeler sunabilmekte bu projelerin ARKASINDA DURABİLMEKTİR. Projeye bakış açımız; yazılı ve düzenli raporlama ile gerçekleşmektedir. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Temel prensip olarak herhangi bir ürünün müşteriye sunulması değil, müşterinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş ve doğru yapılandırılmış ürünler ile yola çıkarak işin başlangıcında duyulan başarı hedefini iş bitiminde de daima yaşamaktır.

CRM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ geniş, bilgili, tecrübeli bir teknik kadroya sahiptir. Bu kadro ilerleyen teknolojinin en son yeniliklerini kendi birikimine eklemek amacıyla hem nitelik, hem de nicelik olarak sürekli gelişmektedir.

CRM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ’nin çözüm ve ürün portföyünde dünyanın lider markaları bulunmaktadır. Bu markaların sundukları çözümleri gerçekleştirebilmenin önkoşulu olan teknik altyapıyı oluşturmak, CRM BİLGİSAYAR Sistemleri’nin en önem verdiği konulardan birisi olmuştur. Bu amaçla her türlü eğitim ve seminer faaliyeti izlenerek müşterilerine teknik donanıma sahip elemanlar ile hizmet veren bir firma yapısına kavuşmuştur.

CRM BİLGİSAYAR, müşteri memnuniyetinin en önemli unsurlarından birisi olan satış sonrası hizmet konusunu ayırt edici özelliklerinden birisi haline getirmiştir. Bu amaçla, problemlere süratle müdahaleyi gerçekleştirebilecek şekilde, kendi ofisinden müşterinin lokasyonuna uzaktan bağlanma altyapısını oluşturmuştur. Günümüzde BT Projelerinde süreçlerin kalitesi ve denetlenmesi her geçen gün önem kazanmaktadır.

CRM BİLGİSAYAR olarak biz de iş verimliliğinin artmasında BT ’den nasıl fayda sağlanabileceğini müşterilerimize aktararak kaynakların verimli kullanılmasına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Amacımız bilgisayar teknolojileri ve iş gereksinimlerinin tam olarak örtüşmesiyle gerekli noktada gerekli kaynakla en uygun çözümün oluşmasıdır. Sunduğumuz çözümler ve hizmetler dünyada ve Türkiye’de kabul görmüş markaların donanım ve yazılım platformları üzerinde gerçekleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin iş gereksinimlerine katma değer sağlayacak ve rekabet güçlerini artıracak bu ürün ve uygulamalarla, uçtan uca toplam çözüm sunma kültürü, bilgisi, tecrübesi ve heyecanı ile hareket etmekteyiz.


Geçmişten Bugüne

  • 2017 - Kurulduğumuz günkü heyecan ve azim ile yolumuza devam ediyoruz...
  • 2009 - HP Prefer Partnerlik.
  • 2008 - KOSGEB E-KOBİ Bilişim Desteği Kapsamında Proje Bitirmede Türkiye 2.liği
  • 2007 - TÜBİDER Üyeliği.
  • 2006 - TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Alındı,Bilişim Sektöründe yer alan Tüm Distribütör Firmalar ve Dağıtıcılar ile Bayilik Anlaşmaları Tamamlandı,
  • 2005 - CRM Bilgisayar Sistemleri Kuruldu.

Misyonumuz

CRM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, bütün dikkatini müşteri memnuniyetine odaklamış ve bu amaç doğrultusunda kendisini sürekli olarak geliştirmeyi temel ilkesi haline getirerek uzmanlıklarımız ile en doğru sistemi kurmayı ve bu konuda fark yaratmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin iş gereksinimlerine katma değer sağlayacak ve rekabet güçlerini artıracak tüm ürün ve uygulamalarla, uçtan uca toplam çözüm sunma kültürüyle hareket etmekteyiz.

Günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı BT yatırımlarının Performans/Fiyat dengesi gözeterek ,kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmekte ve bu bilinçle bilişim hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Uzmanlıklarımız ile en doğru sistemi kurmak ve bu konuda fark yaratmak.


Partnerlerimiz